TOPlistVacuwalk - efektivní hubnutí, redukce váhy a celulitidy

Fitness Power - Vacuwalk

    V našem fitness centru (Praha 4, Pankrác) máme také k dispozici Vacuwalk - účinnou metodu k léčbě celulitidy.

    Vacuwalk je ověřená efektivní metoda hubnutí, odbourání celulitidy a redukce (nad) váhy velmi populární nejen v USA ale i v Evropě. Vacuwalk můžete vyzkoušet i v našem fitness centru na Praze 4. (Obdobně též vacuwell).POHYB V PODTLAKU - MODERNÍ METODA ODBOURÁVÁNÍ TUKŮ NA PROBLEMATICKÝCH MÍSTECH A ODSTRAŇOVÁNÍ CELULITIDY

    Jde vlastně se o pohyb na běžícím pásu ve vakuu. Díky vakuu (podtlak mezi 0,05-0,20 m / bar), se lépe odbourává tuk a je to v dnešní době nejefektivnější a nejpříjemnější metoda hubnutí (slimbody).


Vacuwalk:
 • urychluje látkovou výměnu
 • zlepšuje prokrvení
 • spalování
 • okysličení
 • odvodnění
 • proniká do hloubky
 • pročišťuje
 • odbourává celulitidu

Vacuwalk - výsledky hubnutí, redukce celulitidy


Vacuwalk - hubnutí a redukce váhy, odbourání celulitidy

    Účinky této metody na hubnutí a odbourání celulitidy již pozitivně vyzkoušelo přes 10 miliónů obyvatel v různých zemích světa. Již po 6 terapiích uvidíte zlepšení nejen v redukci nadváhy, ale budete mít i lépe tvarované tělo a zcela jistě lepší pocit.


    Statisticky vychází, že absolvujete-li vacuwalk cca 3x týdně po dobu 6-8 týdnů, budete mít velikost kalhot o 2-4 čísla menší. Rovněž při cvičení ztratíte cca 3x více tuku na stehnech nežli při normálním cvičení. Optický vzhled dolních partií těla se při používání vacuwalk rovněž výrazně zlepšuje. Dle názorů některých žen, se jejich kůže vrátila až o 10 let zpět!

Vacuwalk - odbourává tuk


Vacuwalk

    Podtlakový účinek vacuwalk totiž stimuluje krevní oběh v problémových oblastech (kde je nadbytek tuku), jako je pas, hýždě, či stehna, čímž přispívá k urychlenému uvolnění mastných kyselin. Při hubnutí se tak přednostně uvolňuje tuk v těchto inkriminovaných oblastech.

    Jedna terapie s vacuwalk trvá cca 30 minut.Vacuwalk - průběh terapie

Vacuwalk

    Vacuwalk probíhá tak, že se 30 minut procházíte vlastním tempem po běžeckém pásu. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. Ve Vacuwalku se tato doba zkrátí až o třetinu. Spodní část těla je uzavřena v podtlakové kabině a dochází zde k lepšímu spalování tuků a k zlepšení lymfatického systému. Pokožka je lépe prokrvena a probíhá lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy, které pozitivně působí proti pomerančové kůži a odbourává celulitidu. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

    Do přístroje se oblékněte do volných, krátkých tepláků nebo šortek. Na nohy lehké sportovní boty s hladkou podrážkou.


Naše rady:
 • Dodržujte pravidelný pitný režim - cca 3 - 4 litry za den.
 • Před aplikací jezte hlavně uhlovodany (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po aplikaci bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou).
 • Nedoporučujeme chodit po aplikaci do solária, sauny a neprovozovat takové druhy sportů, které extrémně zatěžují svaly nohou.

Omezení-kontraindikace:
epilepsie, nádorová onemocnění, varixy, cukrovka, trombosa, nedostatečná činnost jater a ledvin, vysoký krevní tlak, nemoci srdce a cév.

Upozornění: objednaný voucher propadá v případě pozdní omluvy - zrušení (v den cvičení) a vypršením lhůty platnosti voucheru.

Fitness Power Praha 4 Pankrác - fitness posilovna, vacuwalk, masáže a turbosolárium.

Spolupracujeme * antispam * chytrá lola * fitness shop